O nás

Začali jsme aktivně probíjet do moto světa v roce 2011. Od té chvíle bylo naší hlavní podnikatelskou aktivitou povrchové úpravy, obrábění a svařování kovových konstrukcí a drobných dílů.

Vyrábíme i vlastní řadu příslušenství pro motocykly a věnujeme se velkoobchodnímu prodeji. Na MX777 naleznete širokou nabídku výrobků pro vás i vaši motorku, nezáleží na tom, jestli jste profíci nebo jen začátečníci.

Po 12 letech existence jsme se rozhodli realizovat obchody pro koncového zákazníka na internetu.

Jsme tým nadšených motokrosařů, kteří mají dlouholeté zkušenosti s touto adrenalinovou sportovní disciplínou. Naše vášeň pro motokros nás motivovala k založení tohoto e-shopu, abychom mohli poskytnout motokrosovým jezdcům veškeré vybavení, které potřebují pro své dobrodružství na trati.

Snažíme se poskytnout nejen skvělé produkty, ale také vynikající zákaznický servis. Jsme tu pro vás, abychom odpověděli na vaše dotazy, poskytli radu a pomohli vám vybrat si tu správnou výbavu. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá.

Děkujeme vám za zájem o náš e-shop s motokrosovým vybavením. Doufáme, že budete s našimi produkty a službami spokojeni a že vám pomůžeme dosáhnout ještě lepších výsledků ve vašem motokrosovém dobrodružství. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme.

Nechte adrenalin proudit a jeďte s námi do úspěchu!